Обавештење за родитеље – Завршни испит и упис ученика у средњу школу

Обавештавамо родитеље чија деца имају здравствене проблеме, укључујући и ученике који раде по ИОП-у, а имају здравствене проблеме, или којима ће бити потребно прилагођавање завршног испита да донесу потребну здравствену документацију за рад здравствене комисије.
Документацију родитељи могу донети сваког радног дана у периоду од 7.30 до 15.00 часова у просторије Школске управе Београд, Захумска 14.
Потребно је донети упут педијатра насловљен на Окружну комисију за Град Београд и фотокопију здравствене документације.

Обавештавамо  родитеље ученика који раде по ИОП-у 2 да ће се наредних дана обавити консултације у вези са избором школе како би благовремено прикупили све потребне информације за распоређивање ученика у средње школе. Циљ консултација је избор одговарајуће школе, односно образовног профила за ученика.