Седмаци на екскурзији

Ученици седмог разреда и одељењске старешине Јелена Вукићевић Радојичић, Јасминка Ристић Шкорић, Владо Маријан и Наташа Томић били су на екскурзији  19. и 20. јуна 2022.
Из Београда су прво отишли у Ковачицу и обишли Галерију наивног сликарства, затим у Идвор где су посетили родну кућу Михајла Пупина. Поподне су слигли на Палићко језеро где су имали слободне активности, ђаци су играли фудбал, одбојку и шетали. Увече су се сместили у хотелу „Патриа“ у Суботици и после вечере ишли у  дискотеку.
Другог дана су обишли центар Суботице и посетили ЗОО врт на Палићу. Након ручка кренули су ка Београду и успут посетили ергелу Зобатница. У Београд су стигли у касним поподневним часовима.

Еекскурзија је протекла у добром расположењу деце и наставника. Ученици су са пажњом слушали излагање водича и разгледали све знаменитости, били су дициплиновани и лепо су се дружили.

Наташа Томић