Донација спортских реквизита

Влада Републике Србије, Министарство омладине и спорта и Град Београд су у оквиру акције Школа бесплатног спорта донирали нашој школи спортске реквизите, 18. јуна 2021.

Свечаном догађају присуствовали су министар омладине и спорта Вања Удовичић, заменик градоначелника Београда Горан Весић и представници Градске општине Врачар.
Најављено је да ће се, у оквиру пројекта, за децу од првог до четвртог разреда у дванаест београдских општина увести бесплатне школе спортова, од септембра 2021.

Након званичног дела и изјава за медије, министар се придружио ђацима на спортском терену у игри између две ватре.

Такмичење „Дабар“

Ученици наше школе су учествовали на ревијалном такмичењу „Дабар“ које је реализовано од 23. 11. 2020. до 4. 12. 2021 године.

На републичко такмичење су се пласирали:
Никола Шами V2
Богдан Благојевић V2
Марина Ивановић VI3
Вук Булат VI3
Ђорђе Илић VI4

Ревијално републичко такмичење је одржано 28. 5. 2021. године и ученици су постигли одличне резултате.

Бојана Весковић и Наташа Томић, ментори