Посета предшколаца психологу и педагогу школе

У другом полугодишту настављена је реализација плана сарадње вртића „Свети Сава“ и ОШ „Свети Сава“ у спровођењу процеса транзиције из предшколске установе у основну школу. Будући прваци су 26. марта 2025. посетили психолога и педагога наше школе, Јелисавету Рогошић и  Татјану Перишић. У разговору са стручним сарадницима чули су како изгледа разговор за полазак у школу, исказали су своје утиске и очекивања од поласка у школу и постављали питања.

Јелисавета Рогошић и Татјана Перишић

Рециклажа у I1

Ученици I1 су на часу света око нас 27. марта 2025. на практичном примеру учили шта је рециклажа.  Донели су све што би бацили и од тога направили робота. Радили су у групама и заједничким снагама и маштом израдили различите роботе.

Марија Илић