Есеј

Поводом Дана Светог Саве 2022. Издавачка кућа Pearson је организовала наградни конкурс за ученике седмог и осмог разреда са темом “Pros & Cons: How I feel about remote learning”. Задатак за ученике је био да у есеју на енглеском језику објасне шта им се то свидело (или се није свидело) у вези са наставом на даљину.

На конкурсу су учествовали ученици наше школе Вук Булат VII3, Љубица Тороман VII4 и Ђорђе Грујић VII4, које је за писање есеја припремала наставница Марина Луковић.

Радови ученика су похваљени и они су награђени књигама.

Марина Луковић

Читам, па шта? – Награда

У мају 2021. завршен је трећи, последњи, круг такмичења Читам, па шта? које организује Библиотека града Београда.

Драгутин Пушица, ученик IV2 наше школе, освојио је прву награду. Представљамо његове радове у документу Читам, па шта? 2022.