Пролећни распуст

Према календару Министарства просвете, науке и технолошког развоја настава се неће реализовати од петка 30. априла 2021. године до петка 7. маја 2021. године због ускршњих и првомајских  празника и пролећног распуста.

Први наставни дан после пролећног распуста је понедељак 10. мај 2021. године. Настава за ученике млађег школског узраста (од 1. до 4. разреда) почиње у 8.00 часова за ученике А групе, а у 10.45 часова за ученике Б групе. Продужени боравак  почиње у 7.30 часова.

Настава за ученике старијег школског узраста почиње у 13.00 часова, за ученике А групе понедељак среда, петак, а за ученике Б групе уторак и четвртак.

Дан школе, 10. мај 2021. године биће обележен у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом прикладним програмом у виду презентације ученичких радова на сајту школе.

Свим ученицима и наставницима желим срећне ускршње и првомајске празнике.

Јована Миленковић

Ускрс – I2

Ученици I2 су у сусрет Ускршњим празницима направили корпу са јајима, зеку и јаја и поставили их на пано у учионици.

Ивана Глумац