Поштовани родитељи,

Хвала вам на несебичној подршци коју нам пружате ових дана поводом држања припремне наставе на даљину. Због великог броја додатно пријављених ученика, велике заинтересованости родитеља и наше жеље да свима изађемо у сусрет, како бисмо нашим малишанима овај тежак период учинили мање стресним и пружили им додатну подршку у раду, молимо вас за мало стрпљења око датума постављања материјала и убацивања родитеља у Гугл учионицу, пошто има више од 140 заинтересованих ученика. Деца ће моћи и да се обрате својим професорима сваке суботе и недеље од 11 ч до 16 ч на следеће бројеве телефона:

Проф. српског Лидија Марковић 060/69 32 555
Проф. математике Никола Рајковић 064/3010120

У наредним викендима придружиће нам се и наставници осталих предмета. Срећа наше деце нам је најважнији покретач, а уједно и циљ да остваримо сарадњу са врачарским родитељима и ученицима, разменимо искуства и помогнемо им да упознају конструктивне, креативне и смислене начине употребе дигиталне технологије. Радујемо се нашој будућој сарадњи.

Срдачан поздрав,
Градска општина Врачар