Нова година у продуженом боравку

Током децембра 2023. године учитељи у продуженом боравку организовали су различите активности на тему Зима и Новогодишњи празници. Разговарали смо о променама које доноси зимско годишње доба. Ученици су уочили које се промене дешавају у биљном и животињском свету.
У продуженом боравку ученици су слушали и певали новогодишње песме и читали различите бајке и приче на тему Зима и Нова година. Са својим учитељима су украсили учионице за предстојеће празнике.
Заједно смо уредили пано на тему Новогодишњи празници. Ученици су, на папирима у зеленој боји, нацртали, а потом исекли облике својих руку које смо залепили на пано и направили јелку од њих. Додали смо украсе које су ученици обојили према својој жељи. Направили смо и поклоне које смо ставили испод јелке.

Ученици и учитељи у продуженом боравку поручују свима: Срећна Нова 2024. година.

Учитељи у продуженом боравку