Обавештење за ученике VIII разреда

Редовна настава у школској 2020/2021. години за ученике VIII разреда завршава се у уторак, 8. јуна 2021. године.

Припремна настава за полагање завршног испита почиње у среду, 9. јуна и траје до уторка 22. јуна 2021. године. Припремна настава ће се реализовати у оквиру постојећег распореда часова, у већ постојећим групама уз поштовање епидемиолошких мера.
Од 23. до 25. јуна 2021. године обавиће се завршни испит. Молимо све ученике да погледају презентацију која се налази на сајту школе и упознају се са Календаром активности за спровођење завршног испита.
Сва обавештења у вези са полагањем завршног испита биће истакнута у холу школе и на званичном сајту школе.

Разредни и поправни испити у јунском року организоваће се до 18. јуна, а у августовском испитном року од 13. до 17. августа.
Припремна настава за ученике који полажу поправне испите организоваће се од 9. до 15. јуна, а у августовском испитном року од 6. до 12. августа 2021. године.

Честитамо ученицима који су са успехом завршили школовање, а посебно онима који су на такмичењима постигли највише резултате.

Желимо вам да упишете жељене школе и да летњи распуст проведете безбрижно.

Јована Миленковић