U našoj školi 16. decembra 2019. od 16 do 18 h održana je tradicionalna manifestacija Bazar pazar. Na manifestaciji su učestvovali učenici mlađih i starijih razreda uz prisustvo učitelja i odeljenjskih starešina. Na štandovima mogli ste se poslužiti ukusnim kolačima, lizalicama, palačinkama, ali i kupiti predivne ukrase, priveske, narukvice. Najveću pažnju privlačili su oni sa novogodišnjim motivima i ukrasima.

Bazar pazar je radostan događaj, kako za posetioce – roditelje, bake i deke, tako i za đake – učesnike i organizatore jer poziva na zajedničko druženje razvijajući preduzetnički duh u novogodišnjoj atmosferi.

Svako odeljenje će zarađeni novac potrošiti na svoj način: u humanitarne svrhe, odlazak u pozorište, bioskop ili na izlet...

Ana Stojanović