Stigli su konačni rezultati takmičenja „Dabar“ 2019/2020.

U našoj školi, kao i u čitavoj Srbiji, učestvovalo je mnogo učenika na ovom takmičenju.

U kategoriji „Dabarčić“ učestvovalo je ukupno 18.803 učenika, a 84 je pozvano na Republičko takmičenje. Pozvana su četiri učenika naše škole: Mihailo Matović VI-2, Aleksa Barbič VI-2, Maša Ćirković V-1 i Đorđe Ilić V-4.

U kategoriji „Mladi Dabar“ učestvovalo je ukupno 13.598 učenika i, takođe, pozvano 84 na Republičko takmičenje. Našu školu će predstavljati učenica Nađa Poltoracki VIII-1.

Republički nivo takmičenja biće realizovan, najverovatnije, 25. januara 2020. godine istovremeno u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i Kruševcu.

Sve čestitke učenicima na postignutom rezultatu i puno sreće u daljem takmičenju.

Nadamo se da je takmičenje bilo zanimljivo učenicima i da ćemo se družiti ponovo sledeće školske godine.

Aktiv nastavnika tehničkih nauka