Pažljivo u saobraćaju

Gradska opština Vračar u saradnji sa Agencijom za bezbednost saobraćaja Republike Srbije, sprovela je 25. septembra 2019. finalno takmičenje „Pažljivkova smotra“, na kojem su učestvovali prvaci iz šest vračarskih osnovnih škola, koji su pobedili na prethodno održanim školskim takmičenjima.

Odgovarajući na različita pitanja iz oblasti poznavanja pravila, kao i bezbednog učešća u saobraćaju, tokom  samog takmičenja, učenici su pokazali veliko znanje, ali su imali mogućnost i da svoja znanja dodatno obogate novim.

Odeljenje I-1 predstaljala su tri učesnika: Emilija Perić, Jovan Gavrović i Jovan Popović, a odeljenje I-3 Nemanja Krišto, dok su ostali učenici odeljenja I-1 bili podrška timu učesnika.

Pobednici održanog takmičenja su učenici OŠ „Sveti Sava“.

Agencija za bezbednost saobraćaja nagradila je sve prisutne Pažljivkovim prigodnim poklonima.

Brankica Vitorović