Prvaci 2019.

Svečani prijem za đake prvake održan je 2. septembra 2019. u dvorištu naše škole u 18 sati. Prisutne je najpre pozdravio direktor škole Mihajlo Rakonjac i poželeo đacima prvacima srećan početak školovanja. Predstavnik Gradske opšine Vračar Dragi Lukić se obratio deci i roditeljima i najavio da će poklon opštine, školski pribor, čekati prvake narednog dana u učionici.

Učenici IV-2, članovi dramske grupe, izveli su predstavu „Snežana i sedam repera“, a Milica Milašinović, učenica Muzičke škole „Dr Vojislav Vučić“ odsvirala je kompoziciju „Jun“ P. I. Čajkovskog.

Direktor je zatim predstavio učiteljice pet odeljenja prvog razreda i one su povele svoje đake u učionice u kojima će boraviti naredne četiri godine.

Direktor je za to vreme razgovarao sa roditeljima o organizaciji rada škole i najavio roditeljski sastanak. Posle toga roditelji su se pridružili deci i učiteljicama na prvom svečanom času školske 2019/2020. godine.

Program je vodila Tijana Jaćimović.

Slađana Galuška