Literarni konkurs  „Golubić“

Gradska biblioteka Karlo Bijelicki u Somboru i Organizacioni odbor književne manifestacije u slavu  velikog pisca Ravangrada Veljka Petrovića, uz podršku grada Sombora, pripremali su XII Veljkove dane i raspisali literarni konkurs na slobodnu temu u kome su učestvovali učenici u tri  kategorije:.

I kategorija - od 1. do 4. razreda

II kategorija -  od 5. do 8. razreda

III kategorija - srednja škola.

Nagrađene priče učenika biće objavljene na internet prezentaciji Gradske biblioteke Karlo Bijelicki, a uručenje nagrada biće održano na svečanom programu Veljkovih dana u Somboru u decembru 2018.

Brankica Vitorović