Prvaci 2018.

Svečani prijem za đake prvake održan je 3. septembra 2018. u dvorištu naše škole u 18 sati. Prisutne je najpre pozdravio direktor škole Mihajlo Rakonjac, a zatim i predstavnici Gradske opšine Vračar koji su podelili poklone mališanima.

Program dobrodošlice su pripremili učenici III-2, članovi dramske grupe. Oni su izveli predstavu „Kapetan Džon Piplfoks“.

Usledila je prozivka učenika četiri odeljenja, a onda su oni sa svojim učiteljicama otišli u učionice da se upoznaju sa prostorom u kome će boraviti naredne četiri godine.

Direktor i pomoćnik direktora su za to vreme razgovarali sa roditeljima o organizaciji rada škole i najavili roditeljski sastanak.

Posle toga roditelji su se pridružili deci i učiteljicama na prvom svečanom času školske 2018/2019. godine.