Novi brojevi školskog lista

Objavljena su još dva broj školskog lista u kojima predstavljamo rad škole u drugom polugodištu 2017/2018. godine.

U Maštarijama broj 9 čitajte o časovima tematske i projektne nastave Oštro Perce, Obnovljivi izvori energije i Četvorougao i most, o obeležavanju Dana devojčica u IKT-u i radu Ruskog dečijeg kulturnog kluba. Učenici sedmog razreda pišu o ekskurziji, a učenici drugog i trećeg razreda o boravku na rekreativnoj nastavi.

Maštarije broj 10 donose priloge o proslavi Dana škole, projektu Čitam, pa šta?, uglednim časovima Pozorište senki i Tehnika i umetnost i brojnim aktivnostima za obeležavanje kraja školske godine. Rubrika Predstavljamo posvećena je takmičenju u pisanju stihova Stihovanje, a u rubrici Učimo strane jezike donosimo radove učenika na engleskom jeziku i priču o učenju kineskog i ruskog jezika.

Rubrika Učenici stvaraoci donosi najbolje radove đaka u oblasti likovnog i literarnog stvaralaštva.

Školski list Maštarije u elektronskom obliku postavljen je na posebnoj strani sajta škole.

Slađana Galuška