OBAVEŠTENjE ZA UČENIKE, RODITELjE I NASTAVNIKE

POZIVAMO SVE UČENIKE I NASTAVNIKE DA SUTRA, U UTORAK, 9. MAJA 2017. U 18.00 PRISUSTVUJU SVEČANOJ DODELI PRIZNANjA UČENICIMA KOJI SU POSTIGLI ZAPAŽENE REZULTATE NA TAKMIČENjIMA I USPEŠNO PREDSTAVLjALI NAŠU ŠKOLU.

Prekosutra, u sredu, 10. MAJA, biće radni dan za sve nastavnike, ali neće biti nastave, ni produženog boravka. SVEČANOM AKADEMIJOM OBELEŽIĆEMO DAN ŠKOLE i spaljivanje moštiju Svetog Save.

Svi učenici koji žele mogu prisustvovati liturgiji u Hramu Svetoga Save, od 9-11 časova, a zajednički odlazak oraganizuje veroučitelj Predrag Mladenović, uz pomoć učitelja Gorice Ivanović i Milivoja Lukića. PREDSTAVNICI SVIH ODELjENSKIH ZAJEDNICA I ĐAČKOG PARLAMENTA POZVANI SU DA PRISUSTVUJU SVEČANOJ AKADEMIJI U 13 ČASOVA.

V. d. direktora škole
Dr Nataša Stanić