Leto 2019.

Dragi đaci, počeo je raspust.

Odmarajte se, igrajte se i uživajte u letu.
Ne zaboravite na knjige. Čitajte, putujte sa junacima knjiga i otkrivajte nove svetove!

Preporučujem za čitanje i školski list Maštarije. U njemu su vaši literarni i likovni radovi, priče o časovima, projektima, takmičenjima, ekskurzijama....

Prikazi knjiga nastali u projektima „Prikaz knjige“ i „Čitam, pa šta?“ sigurno će vas zainteresovati da pročitate neki od romana o kojima pišu vaši vršnjaci. Deo radova je predstavljen u školskom listu, a ostali su u tekstovima Prikaz knjige  Agi i Ema.

Priče i bajke koje su pisali učenici četvrtog i šestog razreda tokom projekta „Pričam ti priču“ možete pročitati u zbirci priča Pričam ti priču.

U septembru vas čekaju nove avanture u školskoj biblioteci, razgovori o knjigama, druženje sa piscima, takmičenje u pisanju, projekti, iznenađenja...

Vaša bibliotekarka Slađana Galuška