UPRAVA ŠKOLE

Mihajlo Rakonjac – direktor škole

Ivana Marković - pomoćnik direktora
Spomenka Tančev – sekretar

ADMINISTRACIJA

Ivana Vukojević – šef računovodstva

Jelena Stamenković – blagajnik

STRUČNI
SARADNICI

Katarina Kovčić – psiholog
Tatjana Perišić – pedagog
Slađana Galuška – bibliotekar

RAZREDNA
NASTAVA

Danijela Ardolić – I-1
Vera Hrastinski – I-2
Snežana Đuričković – I-3
Dragana Tomanić - I-4
Gordana Bakić - I-5

Milivoje Lukić – II-1
Ivana Grković – II-2
Snežana Bali – II-3
Jelena Marinković  – II-4

Natalija Krstić - II-5


Brankica Vitorović - III-1

Marija Vujović - III-2

Dragana Zlatić - III-3

Svetlana Lenasi - III-4

Vesna Zec - III-5

 

Nevena Ljamić – IV-1
Gorica Ivanović – IV-2
Dušanka Bojović – IV-3
Katarina Milinčić – IV-4
 

PRODUŽENI
BORAVAK

Nikolina Bacić - I-1

Ivana Milošević - I-2/4

Maja Ristić - I-3/5

Marija Ilić - 2-1/3

Jovana Stojanović - 2-4/5

Tijana Jaćimović - 2-2/5

Ankica Sretenović - 3-1/5

Kristina Ristić - 3-2/5

Olja Tašić - 3-3/5

Milica Stošić - 3-4/5

Bojan Tomić - 4-1/3

Milica Stojić - 4-2/4

PREDMETNA
NASTAVA

Dragana Janjić – nastavnik srpskog jezika
Ivana Marković – nastavnik srpskog jezika
Maja Anđelković Šeguljev - nastavnik srpskog jezika

Ana Stojanović - nastavnik srpskog jezika
Aleksandra Bošković – nastavnik engleskog jezika
Mariana Stanimirović – nastavnik engleskog jezika
Marina Luković – nastavnik engleskog jezika

Maja Simić - nastavnik engleskog jezika
Olivera Filipović – nastavnik francuskog jezika
Natalija Lončar – nastavnik ruskog jezika
Jelena Ivanovski – natavnik matematike
Ana Brezo – nastavnik matematike
Nikola Jovčić - nastavnik matematike i informatike
Nataša Stanić – nastavnik fizike
Nevena Paunović – nastavnik geografije
Vlado Marijan – nastavnik istorije
Ivana Smiljković-Čevizović – nastavnik likovne kulture
Biljana Bulović Marić – nastavnik muzičke kulture
Vesna Surčinski Mikovilović – nastavnik biologije
Jelena Bodiroga – nastavnik biologije
Danica Pavlović – nastavnik hemije
Jasminka Ristić – nastavnik tehničkog obrazovanja
Nataša Tomić – nastavnik tehničkog obrazovanja

Bojana Vesković - nastavnik tehničkog obrazovanja i informatike
Slađana Tomić – nastavnik fizičkog vaspitanja
Vojislav Kalezić – nastavnik fizičkog vaspitanja
Predrag Mladenović – nastavnik verske nastave
Tatjana Perišić - nastavnik građanskog vaspitanja

Katarina Kovčić - nastavnik građanskog vaspitanja

POMOĆNO-
TEHNIČKO
OSOBLJE

Vladimir Janković – domar
Miloje Obradović – domar
Desanka Vitas – servirka
Ljiljana Petrović – spremačica
Javorina Radivojević – spremačica
Danijela Kostadinović – spremačica
Dragana Petrović – spremačica
Marina Petrović – spremačica
Jovanka Simić – spremačica
Ružica Prodanović – spremačica
Snežana Nenadović – spremačica
Dragana Simić – spremačica
Božana Đorđević – spremačica
Biljana Jevtić - spremačica
Vesna Vidović - spremačica
Marija Petrović - spremačica