RASPORED OTVORENIH VRATA ZA 2013/2014

Termini otvorenih vrata su svake nedelje pre podne, a svake treće nedelje u mesecu posle podne
(za prvo polugodište:  23.09.-27.09.    14.10-19.10.    18.11.-22.11.    16.12.-20.12.)

Nastavnik dan vreme pre podne dan 3. nedelje vreme posle podne kabinet
Ardolić Danijela četvrtak 2. čas četvrtak 17:00-18:00 25
Bakić  Gordana ponedeljak 4. čas četvrtak 17:00-18:00 27
Bali Snežana sreda 4. čas sreda 17:00-18:00 29
Bojović  Dušanka sreda 2. čas ponedeljak 17:00-18:00 29
Bošković Aleksandra petak 3. čas ponedeljak 17:00-18:00 hem.
Brezo Ana petak 3. čas utorak 17:00-18:00 fiz.
Bulović Biljana petak 2. čas ponedeljak 17:00-18:00 1
Čaović Dušanka petak 5. čas četvrtak 17:00-18:00 29
Đuričković Snežana utorak 3. čas sreda 17:00-18:00 12
Filipović Olivera sreda 2. čas ponedeljak 17:00-18:00 0
Gligorijević Vera utorak 4. čas      
Hrastinski Vera utorak 2. čas sreda 17:00-18:00 13
Ivana Marković ponedeljak 4. čas četvrtak 17:00-18:00 28
Ivanović Gorica četvrtak 3. čas sreda 17:00-18:00 29
Ivanovski Jelena petak 2. čas četvrtak 17:00-18:00 34
Janjić Dragana četvrtak 5. čas sreda 17:00-18:00 29
Kalezić Vojislav srda 7. čas ponedeljak 17:00-18:00 kab.
Kovačević Aleksandra četvrtak 7. čas četvrtak    
Lukić Milivoje sreda 2. čas sreda 17:00-18:00 14
Marijan Vlado petak 3. čas petak 17:00-18:00 31
Martić Maja        sreda 4. čas petak 17:00-18:00 fiz.
Mladenović Predrag ponedeljak 6. čas ponedeljak 17:00-18:00 1
Nikić Aleksandar ponedeljak 5. čas četvrtak 17:00-18:00 29
Paunović Nevena petak 5. čas ponedeljak 17:00-18:00 31
Pavlović Danica sreda 3. čas sreda 17:00-18:00 hem.
Rakonjac Mihailo sreda 5. čas ponedeljak 17:00-18:00 19b
Ralić Olivera ponedeljak 2. čas sreda 17:00-18:00 15
Ristić Jasminka ponedeljak 7. čas ponedeljak 17:00-18:00 33
Stanimirović Mariana sreda 3. čas ponedeljak 17:00-18:00 1
Surčinski Vesna sreda 7. čas sreda 17:00-18:00 bio.
Tomanić Dragana utorak 4. čas ponedeljak 17:00-18:00 26
Tomić Slađana sreda 7. čas ponedeljak 17:00-18:00 kab.
Vukičević-Rad.Jelana četvrtak 3. čas ponedeljak 17:00-18:00 35
Vukmirica Mirjana utorak 2. čas sreda 17:00-18:00 29
Zlatić Dragana četvrtak 4. čas četvrtak 17:00-18:00 29