Ученици I2 на концерту и у научном клубу

Промоција ЦД диска „Пеђолино и Хор ДКЦБ“ одржана је 8. децембра 2022. Песме за децу Предрага Вуковића Пеђолина су се допале деци. Ученици I2 су певали  и играли. Пеђолино им је  поклонио по ЦД.

Ђаци I2 први пут су били у у Научном клубу ЦПН у Београду 21. децембра 2022. на радионици „Звездано породилиште“.  Упознали су се са тајнама звезданог неба и научили како звезде настају, живе и гасе се.
Вођени занимљивом причом и филмом, открили су нову звезду. Дали су јој име по томе на шта их асоцира. Цртали су, бојили и од радова направили и научили игру „жабица“, коју су понели кући.

Учитељица Горица Ивановић

Новогодишња креативност на делу

Ученици I2 су показали изузетну креативност на радионици 20. децембра 2022.
Учионица је била права радионица. Уз помоћ родитеља правили си и осликавали  украсе, употребне предмете, новогодишње честитке и  накит. Уживали су у заједничком раду и дружењу са родитељима. Радују се излагању својих радова.

Учитељица Горица Ивановић