Излет за ученике четвртог разреда

Ученици четвртог разреда и учитељице Бранкица Виторовић, Вера Храстински, Драгана Златић, Светлана Ленаси и Весна Зец били су на излету 25. новембра 2022. Обишли су:
– Аранђеловац – пећину Рисовачу,
– Орашац – цркву св. Вазнесења Господњег, школе, споменик Вожду Карађорђу и музеј,
– Опленац – Храм Светог Ђорђа и маузолеј династије Карађорђевић подигнут је на самом врху брда Опленац,
– Тополу – споменик вожду Карађорђу, Карађорђеву цркву Пресвете Богородице, конак и музеј.

Ручак је организован у ресторану „Језеро“ у веома пријатном и уредном амбијенту.
Постављени циљеви и задаци излета су реализовани.

Одељењско веће четвртог разреда

.

Излет за ученике другог разреда

Ученици II2, II3 и II4 и одељењске старешине Снежана Ђуричковић, Гордана Бакић и Драгана Томанић били су на излету 25. новембра 2022.  Обишли су Минијатуре манастира у Деспотовцу, водопад Лисине, Природњачки музеј у Свилајнцу.
Остварени су сви задаци излета предвиђени планом Разредног већа другог разреда. Туристичка агенција  „Виа Турс“ је испоштовала програм, ангажовала је одличног  туристичког водича, возач агенције „Барбадос“ је заслужио све похвале за професионалан однос и безбедност реализације излета.

Вођа пута Снежана Ђуричковић