Морско дно

Ученици седмог разреда су израдили ликовне радове на тему Морско дно.
Прво су цртали становнике мора и исекли те слике. Затим су радећи у групи насликали море као позадину на коју су постављали готове елементе.
Радови су изложени у холу школе.

Активности у IV4

Ученици IV4 су на часовима пројектне наставе истраживали на теме Споменици природе и Да ли знаш? и знања из природе и друштва, српског језика и математике представили кроз паное.
Радили су у групама, проналазили су информације у штампаним медијима и на интернету, писали кратке текстове и штампали фотографије у вези са одабраним споменицима природе. Састављали су и збирке задатака кроз питања и одговоре у вези са темама из различитих наставних предмета.
Радове су презентовали на неколико часова, учили једни од других и показали да учење може бити веома забавно.

Нови почетак

Ана Јовановић VII5

Установа културе Божидарац је организовала у новембру 2022. ликовни конкурс Мотив – 2022 са темом Нови почетак. Ученици наше школе су за конкурс израдили бројне радове користећи различите технике.
Представљамо неке од тих радова.

Миљана Вулевић V4

Андреа Радић VI2