Обавештење за родитеље/старатеље и трећа лица

У циљу обезбеђивања квалитета образовно-васпитног рада, сигурности и безбедности ученика у Школи потребно је:

• Поштовати време доласка ученика у Школу – 10 минута пре почетка наставе;
  • Поштовати правила понашања и кућног реда у Школи.

У време трајања ванредних околности улазак у школску зграду дозвољен је само ученицима и запосленима Школе. Родитељима/старатељима и осталим лицима није дозвољен улазак у школу. Особе које доводе децу у школу, прате их до улаза у школску зграду или до капије школског дворишта и у обавези су да носе заштитну маску тако да прекрива нос, уста и браду.

Све информације у вези са ученицима можете добити од одељењског старешине и наставника путем имејл порука, вибер порука и телефонског разговора.

Информације у вези са ученицима можете добити и од педагога, психолога, помоћника директора и директора школе.

Имејл адреса психолога и педагога: ppsluzbasava@gmail.com

Имејл адреса помоћника директора: pedagogsvetisava@gmail.com

Имејл адреса директора: direktorsvetisava@gmail.com

Контакт телефон: 011/24 33 639 и 011/24 38 511

У циљу заштите здравственог стања ученика и запослених, захваљујемо се на сарадњи!

Директор школе
Јована Миленковић