Градска општина Врачар у сарадњи са Агенцијом за безбедност саобраћаја Републике Србије, спровела је 25. септембра 2019. финално такмичење „Пажљивкова смотра“, на којем су учествовали прваци из шест врачарских основних школа, који су победили на претходно одржаним школским такмичењима.

Одговарајући на различита питања из области познавања правила, као и безбедног учешћа у саобраћају, током самог такмичења, ученици су показали велико знање, али су имали могућност и да своја знања додатно обогате новим.

Одељење I-1 предстаљала су три учесника: Емилија Перић, Јован Гавровић и Јован Поповић, а одељење I-3 Немања Кришто, док су остали ученици одељења I-1 били подршка тиму учесника.

Победници одржаног такмичења су ученици ОШ „Свети Сава“.

Агенција за безбедност саобраћаја наградила је све присутне Пажљивковим пригодним поклонима.

Бранкица Виторовић

Author